Zajazd Jędrula

Wszystko dla Gościa

Naszym Gościom zapewniamy doskonałą organizację przyjęć, wypoczynek w komfortowych warunkach oraz doskonałą kuchnię, która zaspokoi najbardziej wymagających smakoszy!

Poczuj się wyjątkowo

Zajazd Jędrula to wysokiej klasy, nowoczesny i kameralny dwugwiazdkowy obiekt, oferujący wysoką jakość i komfort dla swoich Gości.

W pełni profesjonalna obsługa oraz doskonała aranżacja wnętrz pod okiem czujnego projektanta, w których z największą czułością zadbano o najmniejsze szczegóły oraz wysokie doznania estetyczne, wpływa na doskonałe samopoczucie naszych Gości.

Zajazd Jędrula to komfortowe i w pełni wyposażone pokoje, świetna kuchnia oraz pełen profesjonalizm. Jest to idealnie usytuowanie miejsce zarówno dla spotkań biznesowych, rodzinnych wydarzeń okolicznościowych, przyjęć weselnych jak i luźnych spotkań prywatnych wsród grona przyjaciół.

Naszą cechą wyróżniającą jest indywidualne podejście do Gości. Każdy, bez względu na cel swojej wizyty traktowany jest w sposób unikatowy i jedyny schemat jaki obowiązuje w tym miejscu to umiejętność dopasowania się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Gości.

Zajazd Jędrula to symbol luksusu, komfortu i nieszablonowości

 

Jak tworzyliśmy to miejsce, naszym głównym celem było to aby każdy nasz Gość poczuł się tu wyjątkowo.

Wychodzimy do Państwa z indywidualną ofertą uwzględniając termin, liczność grupy, budżet oraz Państwa indywidualne oczekiwania. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, gwaratujemy niestandardowe podejście do naszych Gości. Jednym słowem możesz nam zaufać.

Z ogromną przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie i udzielimy fachowej opieki aby pobyt w naszym Zajeździe stał się tym naprawdę wyjątkowym. Sprawdź nas! 

Prosimy o wysyłanie indywidualnych zapytań, w odpowiedzi przekażemy wszelkie niezbędne informacje organizacyjne oraz przyznamy ewentualny rabat (kierownictwo Hotelu przewiduje rabaty w zależności od liczności grupy Gości).

PFR
Program regionalny